Produkcja transport montaż

Szamba betonowe Gostynin

Wymagane atesty

Prawo stanowi, że zbiorniki na szambo mogą być zamontowane tylko na działkach, które nie posiadają podłączenia do kanalizacji miejskiej. Wytwarzamy szamba betonowe zgodnie z wyznaczonymi normami bezpieczeństwa. Nasze szamba betonowe Gostynin mają Aprobatę Techniczną Instytutu Ochrony Środowiska.

Szamba betonowe Gostynin

szamba betonowe GostyninNasze szamba betonowe Gostynin są wytwarzane z najlepszego betonu jaki jest dostępny w Polsce. Do wyrobu szamb wykorzystuje się beton klasy B-25. Materiał do produkcji zbiorników pozyskiwany jest od czołowego europejskiego producenta betonu. Uzupełniająco po wykonaniu odlewu dokonywane jest, poprzez zastosowanie odpowiednio dostosowanej chemii budowlanej, uszczelnianie porów betonu. Dodatkowo nakładamy podwójną warstwę izolacyjną. Następnie wykonujemy rozprężenie materiału.

Wybór zbiornika

Szamba betonowe są nieskomplikowanymi zbiornikami na ścieki zwykle połączonymi z powierzchnią ziemi za pomocą włazu wykonanego z żeliwa. Ilość ścieków powstała w domu uzależniona jest od liczby mieszkańców. Średnio w czteroosobowej rodzinie przyjmuje się, że powstaje 4x150l ścieków. Objętość zbiornika powinna być taka, żeby szambo opróżniać co 10-14 dni. Szambo musi być umiejscowione w taki sposób, żeby mógł do niego dojechać wóz asenizacyjny. Nasze szamba betonoweszczelne więc można ustawić praktycznie na każdym rodzaju gruntu.

Rodzaje

Nieczystości i ścieki powstają w każdym z domów, jednym sposobem w ich pozbyciu się jest montaż szamba betonowego. W głównej mierze montuje się wodoszczelne szamba, które można zakupić u nas jako gotowy towar. Nasze szamba są dobrze uszczelniane, zabezpieczane i zaizolowane – tak, żeby nieczystości nie mogły się przedostać na zewnątrz. Badamy na każdym etapie wytwarzania jakość produktu. Jako producent szamb betonowych obowiązkowo musimy zadbać o to by jego produkty były najwyższej klasy i służyły naszym klientom przez dekady. Robimy szamba jednokomorowe, dwukomorowe lub wielokomorowe.

Transport i montaż

W ramach naszych usług, jest także transport zakupionego w naszej firmie szamba pod wskazany przez klienta adres oraz profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów. Osadzenie takiego zbiornika odbywa się przy użyciu ciężkiego sprzętu, któremu trzeba umożliwić dojazd do określonego miejsca. Posiadamy park własnych maszyn, dysponujemy profesjonalnym, własnym transportem z HDS. Zaletą jaką mają szamba betonowe jest szybkość w ich montażu.

Zamówienia

prosimy składać pomiędzy 08.00 - 19.00

Kontakt

kom. 609 869 909
kom. 730 507 829

Najwyższą jakość naszych wyrobów

zapewnia beton produkowany przez czołową firmę o zasięgu europejskim, specjalizującą się w produkcji betonu - Górażdże Beton Heidelberg Cement Group.