Produkcja transport montaż

Szamba betonowe Kępno

Wybór zbiornika

Szamba betonowe Kępno są nieskomplikowanymi zbiornikami na ścieki zwykle połączonymi z powierzchnią ziemi za pomocą włazu wykonanego z żeliwa. Nasze szamba betonowe Kępno są szczelne więc można ustawić praktycznie na każdym rodzaju gruntu. Ilość ścieków powstała w domu uzależniona jest od liczby mieszkańców. Średnio w czteroosobowej rodzinie przyjmuje się, że powstaje 4x150l ścieków. Objętość zbiornika powinna być taka, żeby szambo opróżniać co 10-14 dni.Szambo musi być umiejscowione w taki sposób, żeby mógł do niego dojechać wóz asenizacyjny.

Szamba betonowe Kępno

Nasze szamba betonowe Kępno są wytwarzane z bardzo najlepszego jaki jest dostępny w Polsce. Materiał do produkcji zbiorników pozyskiwany jest od czołowego europejskiego producenta betonu. Do wyrobu szamb wykorzystuje się beton klasy B-25. Uzupełniająco po wykonaniu odlewu dokonywane jest, poprzez zastosowanie odpowiednio dostosowanej chemii budowlanej, uszczelnianie porów betonu. Następnie wykonujemy rozprężenie materiału. Dodatkowo nakładamy podwójną warstwę izolacyjną.

szamba betonowe KępnoTransport i montaż

Zaletą jaką mają szamba betonowe jest szybkość w ich montażu. W ramach naszych usług, jest także transport zakupionego w naszej firmie szamba pod wskazany przez klienta adres oraz profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów. Osadzenie takiego zbiornika odbywa się przy użyciu ciężkiego sprzętu, któremu trzeba umożliwić dojazd do określonego miejsca. Posiadamy park własnych maszyn, dysponujemy profesjonalnym, własnym transportem z HDS.

Wymagane atesty

Wytwarzamy szamba betonowe zgodnie z wyznaczonymi normami bezpieczeństwa. Nasze szamba betonowe mają Aprobatę Techniczną Instytutu Ochrony Środowiska. Prawo stanowi, że zbiorniki na szambo mogą być zamontowane tylko na działkach, które nie posiadają podłączenia do kanalizacji miejskiej.

Rodzaje

Nieczystości i ścieki powstają w każdym z domów, jednym sposobem w ich pozbyciu się jest montaż szamba betonowego. W głównej mierze montuje się wodoszczelne szamba, które można zakupić u nas jako gotowy towar. Robimy szamba jednokomorowe, dwukomorowe lub wielokomorowe. Nasze szamba są dobrze uszczelniane, zabezpieczane i zaizolowane – tak, żeby nieczystości nie mogły się przedostać na zewnątrz. Badamy na każdym etapie wytwarzania jakość produktu. Jako producent szamb betonowych obowiązkowo musimy zadbać o to by jego produkty były najwyższej klasy i służyły naszym klientom przez dekady.

Zamówienia

prosimy składać pomiędzy 08.00 - 19.00

Kontakt

kom. 609 869 909
kom. 730 507 829

Najwyższą jakość naszych wyrobów

zapewnia beton produkowany przez czołową firmę o zasięgu europejskim, specjalizującą się w produkcji betonu - Górażdże Beton Heidelberg Cement Group.