Produkcja transport montaż

Świętokrzyskie

Szamba betonowe Świętokrzyskie

Badamy na każdym etapie wyrobu jakość produktu. Jako producent szamb betonowych obowiązkowo musimy zadbać o to by jego produkty były najwyższej klasy i służyły naszym klientom przez lata. Nasze szamba betonowe Świętokrzyskie są wykonywane z bardzo niezawodnego betonu jaki jest dostępny w Polsce. Do wyrobu szamb stosuje się beton klasy B-25. Materiał do produkcji zbiorników pozyskiwany jest od czołowego europejskiego producenta betonu. Ponad to po wykonaniu odlewu dokonywane jest, poprzez zastosowanie odpowiednio dostosowanej chemii budowlanej, uszczelnianie porów betonu. Następnie wykonujemy rozprężenie materiału. Później nakładamy podwójną warstwę izolacyjną.

szamba betonoweNasze szamba betonowe są szczelne więc można ustawić praktycznie na każdym rodzaju gruntu. Szambo Świętokrzyskie musi być usytuowane w taki sposób, żeby mógł do niego dojechać wóz asenizacyjny. Ilość ścieków powstała w domu uzależniona jest od liczby mieszkańców. Średnio w czteroosobowej rodzinie przyjmuje się, że powstaje 4x150l ścieków. Pojemność zbiornika powinna być taka, żeby szambo opróżniać co 10-14 dni. Produkujemy szamba betonowe zgodnie z wyznaczonymi normami bezpieczeństwa. Nasze szamba betonowe dysponują Aprobatę Techniczną Instytutu Ochrony Środowiska. Prawo stanowi, że zbiorniki na szambo mogą być zastosowane tylko na działkach, które nie posiadają podłączenia do kanalizacji miejskiej.

Zamówienia

prosimy składać pomiędzy 08.00 - 19.00

Kontakt

kom. 609 869 909
kom. 730 507 829

Najwyższą jakość naszych wyrobów

zapewnia beton produkowany przez czołową firmę o zasięgu europejskim, specjalizującą się w produkcji betonu - Górażdże Beton Heidelberg Cement Group.